Компанія LATEREM - постачальник елітної сантехніки та плитки

Працюємо більше 20 років. Завозимо продукцію Villeroy & Boch, Duravit, Laufen, Roca, Geberit, Grohe, Atlas Concorde, Graniti Fiandre, Antonio Lupi, Cielo, Fir, Axor та інших іменитих європейських брендів.

Основний напрямок - комплексне оснащення готелів, СПА-центрів, автосалонів, житлових комплексів, торгових центрів. Нам довіряють свої об'єкти InterContinental, Porsche, Fairmont, Infiniti, Radisson Blu, Jaguar, Ramada, Land Rover, Holiday Inn, BMW, Volvo, ACURA, Audi. Побачити приклади нашої роботи можна в ЦУМі, Gulliver, Lavina в Києві. В аеропортах і логістичних центрах, на стадіонах і виробничих підприємствах по всій Україні.

Ми співпрацюємо з архітекторами, дизайнерами, ремонтними компаніями на взаємовигідних умовах. Поставляємо європейську сантехніку і плитку під замовлення. Допомагаємо підбирати матеріали, складати специфікації і бюджети, проектувати водопостачання та водовідведення. Консультуємо по всіх продуктах. Самі доставляємо асортимент і зберігаємо на складі необхідний час.

В інтернет-магазині laterem.ua можна купити ексклюзивні товари з трендових колекцій. Ми стежимо за новинками і технологіями, пропонуємо цікаві варіанти і вигідні рішення, допомагаємо зробити ремонт преміум класу швидко і якісно.

Приїжджайте в наш київський шоу-рум. Щоб точно підібрати колір, фактуру, розміри, більшість матеріалів краще побачити вживу. Ми все покажемо, розповімо про особливості, знайдемо ідеальний варіант.